İnşaat

img

img

Ardem Yapı Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Akaryakıt Maden Tic. A.Ş. 2012 yılında Aşkın DEMİR tarafından Gayrimenkul geliştirme ve Üstyapı inşaat işlerinde faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

 

2012 yılında Ankara Etlik Forum Alışveriş Merkezi önünde yer alan 2 parseli satın alarak , ticari alan ve akaryakıt istasyonu inşaat ruhsatlarına müracaat etmiş olup 2016 yılında bu arsalar üzerine projeleri gerçekleştirecektir.

 

2013 yılında Yüksel İnşaat firmasının yapımını üstlendiği Ankara Büyük Şehir Belediyesi İvedik İçme Suyu Arıtma Tesisinin 3.Ünitesi yapım sözleşmesinde, şirketimiz 84.310.000 TL keşif ve 500 gün iş süresi ile Alt Yüklenici olarak çalışmıştır.

 

2013 yılında Yda İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. firmasının yapımını üstlendiği Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü inşaatının alt yapı kazı ve dolgu işleri şirketimiz tarafından yapılmıştır.

 

2015 yılında Doğuş-YDA Adi ortaklığının yapımını üstlendiği Tokat Niksar Karayolu ihalesi yapım işinin üstyapı (PMA, PMT, Bitümlü temel ,Binder ve Aşınma),Sanat yapıları ,Taş Duvar imalatları (istifli-istifsiz) ve yapılacak yollarda dolgu (İstifsiz Kaya Dolgu) için gerekli agrega ve kaya temine ilişkin şirketimiz 2 yıl süreli sözleşme imzalamış Alt Yüklenici olarak çalışmaktadır.