Yönetim Kurulu Başkanı'nın Mesajı

 

Değerli Müşterilerimiz, Çalışanlarımız ve İş Ortaklarımız,

Mavi Beyaz ailesi olarak her zaman müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek, artan iş hacimlerinde akaryakıt ihtiyacını sorunsuz karşılamak, müşterilerimizin çözüm ortağı olabilmek için daha özverili şekilde çalışmaktayız. Piyasa koşullarını iyi analiz ederek, dengeli ve sürdürebilir büyüme sağlamaktayız.

2008 yılından itibaren benimsediğimiz değerlerimizle, bugün 200’den fazla çalışanı, artan satış hacmi ve her geçen gün artan müşteri memnuniyeti ile sektörün önemli firmalarından biri haline geldik.
Mavi Beyaz olarak her konuda doğru ve dürüst olmanın önemine inanıyoruz. Bu yüzden de müşterilerimize, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza karşı her zaman açık ve şeffafız.
  


Kurulduğumuz ilk günden itibaren aynı özveri ve heyecanla çalışan ekibimiz en önemli varlığımızdır. Güçlenen ve gelişen ekibimizle iş ortaklarımıza daha kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz. Bu noktada belirtmek isterim ki her aşamada müşteri memnuniyetini ön plana koyarak kaliteli hizmet ve kaliteli ürün sunmak bizim için olmazsa olmazdır. Daha fazla gelir elde etmek yerine itibar ve saygınlık kazanmayı ana hedefimiz olarak benimseyip bu doğrultuda çalışmaktayız. 

Bundan sonra da aynı inanç ve özveri ile daha iyisini yapmayı hedefleyerek şirketimizi geleceğe taşıma arzusundayız. Başarımızda en büyük paya sahip olan çalışanlarımıza, bizi tercih ederek bugünlere gelmemizi sağlayan değerli müşterilerimize,iş ortaklarımıza ve tüm tedarikçilerimize teşekkürlerimi sunarım.

Sevgi ve Saygılarımla,


Aşkın DEMİR